O nas

Escape Plan to przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa typu escape room (Real Life Escape Game). Gracze wprowadzani są do pokoju, z którego muszą się wydostać w ciągu 60 minut. W Escape Planie nie zamykamy drzwi wejściowych, aby zapewnić klientom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Zadaniem grupy jest odszukanie wskazówek, które pozwolą znaleźć symboliczny klucz do wyjścia. Muszą przy tym rozwiązać wiele zagadek logicznych, zręcznościowych, a także wykazać się umiejętnościami pracy zespołowej.

Real Life Escape Games stały się fenomenem ostatnich lat w wielu krajach – Japonii, Malezji, Chinach, USA. Teraz możecie wziąć w nich udział również w Polsce w Escape Plan!

Gracze wprowadzani są do tajemniczego, niesamowitego pokoju, gdzie znajdują się wskazówki pomagające im uciec. Uczestnicy muszą użyć różnych umiejętności, aby rozwiązać finałową zagadkę, zanim skończy się przydzielony im czas. To oczywiste, ale nie takie proste, należy bowiem przebrnąć przez serie łamigłówek ukrytych w pokoju… To gra dla grup liczących od 1 do 6 osób. Ważna jest praca zespołowa, logiczne myślenie, szybkość działania, współpraca. Całość to dobra zabawa, rosnące emocje, elementy ciągłego zaskoczenia, niepowtarzalne wrażenia! I oczywiście….. ogromna satysfakcja dla tych, którym się uda!

Jeżeli chcesz poczuć dreszcz emocji, który towarzyszy więźniowi uciekającemu z zamknięcia, jeśli uwielbiasz trudne wyzwania, zagadki i łamigłówki … jeśli motywuje Cię nieubłaganie upływający czas wyznaczony na rozwiązanie tajemnicy… jeśli chcesz oderwać się od codzienności i poczuć się jak bohater sensacyjnego filmu, to Escape Plan jest czymś dla Ciebie! Nie musisz już siedzieć przed komputerem w poszukiwaniu rozrywki i adrenaliny, teraz swoje marzenia o przeżyciu prawdziwej przygody spełnią się w tajemniczych pokojach Escape Plan! Najważniejsze to znaleźć odpowiedź! Myśl logicznie, bądź uważny, stwórz zgrany zespół, znajdźcie wskazówki i wydostańcie się z pokoju zanim upłynie czas. Podejmij wyzwanie Escape Plan!