POKÓJ MOBILNY

Zapraszamy do skorzystania z pierwszego w Polsce MOBILNEGO POKOJU GRY typu Real Life Escape Game! Jest to okazja do niestandardowego spędzenia czasu podczas szkoleń, konferencji czy wyjazdów integracyjnych firm. Pokój mobilny to również świetne urozmaicenie imprez takich jak urodziny, wieczory panieńskie czy kawalerskie.

Jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek Polski tylko po to, żeby widzieć zadowolenie klientów po świetnej zabawie w tajemniczym pokoju pełnym logicznych zagadek i łamigłówek. Przeczytaj pełen opis pokoju

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. rezerwacji i organizacji gry, zapraszamy do kontaktu:

POKÓJ MOBILNY
VOUCHER

VOUCHER

Gra to świetny pomysł na prezent urodzinowy, oryginalny element wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, niestandardowy event dla gości z zagranicy, który doda im energii, po całym dniu zwiedzania Warszawy.

W siedzibie Escape Plan przy Nowogrodzkiej 48/33 oraz mailowo możecie kupić VOUCHER dla tych, którym chcecie podarować niezwykłą przygodę w gronie znajomych i przyjaciół.

Voucher można nabyć w godzinach pracy Escape Plan: pon - pt. od 12 do 21, sb - ndz od 10 do 21. Zapraszamy do biura przy Nowogrodzkiej 48/33 (I piętro)

WIECZORY PANIEŃSKIE / KAWALERSKIE / URODZINY

Gra w Escape Plan to oryginalne urozmaicenie WIECZORU PANIEŃSKIEGO czy KAWALERSKIEGO a także świetny pomysł na prezent URODZINOWY. To alternatywna forma rozrywki, której nie zapomnicie przez długi czas. To 60 minut dobrej zabawy, rosnących emocji, elementów ciągłego zaskoczenia… To niepowtarzalne wrażenia! Do każdego zleconego projektu podchodzimy indywidualnie. Specjalnie dla Was możemy uszyć grę na miarę konkretnych potrzeb… Jednym słowem spersonalizujemy ją dla Was. Dodatkowe elementy gry, ukryty prezent, niespodzianka… to żaden problem!

Gwarantujemy, że będzie wesoło nawet, jeśli nie uda Wam się wydostać z pokoju w określonym czasie…

WIECZORY PANIEŃSKIE / KAWALERSKIE / URODZINY
DLA FIRM

DLA FIRM

Escape Plan to oryginalna propozycja zabawy integracyjnej dla Twoich pracowników. Zadaniem 2-6 osobowych zespołów jest wydostanie się z zamkniętego pokoju dzięki ukrytym w nim wskazówkom. Aby rozwiązać napotykane w nim zadania, uczestnicy muszą ze sobą sprawnie współpracować. Escape Plan umożliwia również uzyskanie dodatkowych informacji, na temat sposobu pracy w zespole oraz ról, które pełnią w grupie poszczególni pracownicy – kto naprawdę jest w niej liderem, kto sprawnie analizuje informacje, a kto kreatywnie podchodzi do rozwiązywania stawianych przed nim problemów.

Przewagą Escape Plan nad korporacyjnymi psychotestami jest to, ze identyfikacja ról grupowych, obserwacja zachowań uczestników dzieje się na żywo, w prawdziwych okolicznościach. Escape Plan daje również możliwość poszerzenia standardowego procesu rekrutacyjnego w firmie i przeprowadzenie assessment center. Na tej podstawie można dowiedzieć się więcej na temat sposobu pracy oraz predyspozycji osobowościowych kandydatów.

Escape Plan organizuje też imprezy integracyjne dla małych i większych grup. Jako uzupełnienie gier w pokojach Escape Plan, oferujemy niestandardowe atrakcje oraz wiele ciekawych warsztatów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i omówić z nami swoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu (tel.: +48 690 280 485 mail: info@escapeplan.pl).