Gra to świetny pomysł na prezent urodzinowy, oryginalny element wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, niestandardowy event dla gości z zagranicy po całym dniu zwiedzania Warszawy. W siedzibie Escape Plan przy Nowogrodzkiej 48/33 lub mailowo możecie kupić VOUCHER dla tych, którym chcecie podarować niezwykłą przygodę w gronie znajomych i przyjaciół.
W Escape Plan mamy dwa pokoje, które są dostępne już w pojedynkę. Dla osób pragnących zmierzyć się samodzielnie z naszymi zagadkami mamy pokój Sherlocked i Wyrocznia! Szpital dostępny jest dla minimum dwóch osób.
Oczywiście! Escape Plan to świetny pomysł na zabawę integracyjną dla pracowników firm a także jako oryginalny element wieczoru panieńskiego, kawalerskiego czy urodzin. Jesteśmy w stanie zorganizować grę dostosowaną specjalnie do Waszych wymagań – szczegóły w zakładce „Oferta specjalna”.
Gra trwa 60 minut a jej koszt to 149 zł dla grupy od 3 osób wzwyż oraz 99zł dla 2 osób. Płatność gotówką.
W pokoju Szpital w grze może wziąć udział od 2 do 6 osób. Natomiast w pokoju Sherlocked i Wyrocznia może wziąć udział w grze od 1 do 6 osób.
Płatności można dokonać gotówką na miejscu lub voucherem. Przyjmujemy złotówki a także euro.
Przez booking na naszej stronie (preferowane) oraz telefonicznie (pod numerem: 690-280-485).

Do Escape Plan zapraszamy wszystkich powyżej 16-go roku życia. Młodsze osoby (14-16) powinny przystąpić do gry z osobą dorosłą. Dzieci i młodzież poniżej 14 roku życia mogą uczestniczyć w grze za zgodą i w obecności rodziców.

Nie zalecamy udziału w grze osobom cierpiącym na klaustrofobię, problemy naczyniowe, duszności, czy inne schorzenia na przebieg których założenia gry Escape Plan mogłyby mieć negatywny skutek lub stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających nie mogą uczestniczyć w grze.

Do druku: zgoda rodziców PDF lub zgoda rodziców LibreOffice

Przynajmniej 15 minut wcześniej, abyśmy mogli przedstawić Ci zasady gry.
Escape Plan to przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa typu escape room (Real Life Escape Game). Gracze zamykani są w pokoju, z którego muszą wydostać się w ciągu 60 minut. Ich zadaniem jest odszukanie wskazówek, które pozwolą im znaleźć klucz do wyjścia. Aby wydostać się z zamknięcia muszą rozwiązać zagadki logiczne, zręcznościowe, a także wykazać się umiejętnościami pracy zespołowej. Real Life escape games stały się fenomenem ostatnich lat w wielu krajach – Japonii, Malezji, Chinach, USA. Teraz możecie wziąć w nich udział również w Polsce w Escape Plan!
Escape Plan to gra uniwersalna językowo, dlatego zapraszamy do nas wielbicieli zagadek z całego świata. Zasady gry (oraz ewentualne podpowiedzi w trakcie zabawy) tłumaczone są przez nas w języku polskim i angielskim, dlatego choć jedna osoba w grupie powinna władać jednym z tych języków przynajmniej w stopniu podstawowym.